rolety zewnętrzne

RENOMOWANY PRODUKT

Rolety

UNIWERSALNY WYBÓR

Rolety zewnętrzne – bezpieczeństwo
i codzienny komfort

Rolety zewnętrzne to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Efektywnie chronią przed promieniowaniem słonecznym, a tym samym nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń. Odpowiednio dobrane osłony okienne są jednym z najważniejszych elementów, zapewniających komfort mieszkania. Żaluzje zewnętrze gwarantują też prywatność domowników przed spojrzeniami sąsiadów czy przechodniów. Niezastąpione przede wszystkim na niższych kondygnacjach zapewniają wysoki standard bezpieczeństwa i komfortu. W ofercie IZOPLAST znajdziesz rolety, żaluzje zewnętrzne i roleto-żaluzje renomowanych producentów (Andrzejczak, Bubendorff), które pomogą Ci zwiększyć funkcjonalność swojej przestrzeni. To szeroki wybór estetycznych i bardzo nowoczesnych żaluzji zewnętrznych – klasycznych i rolet antywłamaniowych idealnych do budownictwa jedno- lub wielorodzinnego, biur, budynków komercyjnych i wielu innych zastosowań.

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

Co wyróżnia rolety z Izoplast?

Drzwi stalowe Wikęd - Wytrzymałość

Solidność wykonania

Wytrzymałe rolety chronią przed wiatrem, deszczem i włamaniami

Drzwi stalowe Wikęd - Lekkość

Najlepsze marki

Oferujemy niezawodne rolety i żaluzje fasadowe marek Bubendorff i Andrzejczak

Drzwi stalowe Wikęd - Energooszczędność

Ochrona przed słońcem

Rolety zewnętrzne to nieocenione wsparcie w walce z nadmiernym promieniowaniem UV.

Drzwi stalowe Wikęd - Estetyczny wygląd

Estetyczny wygląd

Rolety są dostępne w wielu wariantach, więc łatwo dopasować je do każdego budynku.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów?

Porozmawiaj z doradcą Izoplast i poznaj szczegóły

ROLETY

Rolety, żaluzje fasadowe
i roleto-żaluzje

Współcześnie rynek rolet zewnętrznych oferuje bardzo duże możliwości cechujące się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Ochrona wnętrz przed nadmiernym nasłonecznieniem nie musi się wiązać z koniecznością oszpecenia elewacji. Wręcz przeciwnie – wśród rozwiązań proponowanych przez IZOPLAST znajdziesz takie rolety antywłamaniowe, które korzystnie wpływają na estetykę budynku.
Nasza oferta obejmuje klasyczne rolety aluminiowe, a także żaluzje fasadowe i roleto-żaluzje. Wszystkie modele zapewniają wysoki stopień ochrony, a jednocześnie podnoszą komfort życia codziennego domowników.

GALERIA PRODUKTU

Przyjrzyj się bliżej
roletom

DOBIERZ WYMARZONE ROLETY

Zamów swoje
żaluzje zewnętrzne

Wybieraj spośród nowoczesnych systemów – chętnie pomożemy Ci wybrać żaluzje zewnętrzne, które idealnie spełnią Twoje oczekiwania. Proponujemy tylko żaluzje antywłamaniowe i klasyczne cechujące się wysoką jakością wykonania, a więc bardzo trwałe i niezawodne!
Jeżeli masz pytania o rolety antywłamaniowe to prosimy o kontakt z nami. Specjaliści z IZOPLAST odpowiedzą na nie i doradzą Ci, które rolety antywłamaniowe wybrać, aby cieszyć się komfortem życia i pięknem domu.

Zainteresował Cię nasz produkt?

Nasi doradcy udzielą Ci niezbędnych informacji. Zapraszamy do kontaktu

UNIWERSALNY WYBÓR

Rolety zewnętrzne elektryczne
- codzienny komfort

W ofercie IZOPLAST znajdziesz wiele nowoczesnych rozwiązań, które pozytywnie wpłyną na Twój codzienny komfort użytkowania. Z całą pewnością należą do nich rolety napędzane elektrycznie. Steruj przesłonami okiennymi za pomocą pilota lub nawet aplikacji. Zsynchronizuj je z domowym systemem automatyki i pozwól, by samoczynnie dopasowały się do Twojego rytmu dnia. Wśród dostępnych propozycji znajdziesz nawet rolety solarne i hybrydowe, które działają również w przypadku zaniku napięcia!

GALERIA

Realizacje

Żaluzje antywłamaniowe w Łodzi

Komfort mieszkania zależy w dużej mierze od tego, jak bezpiecznie czujesz się w swoim domu. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby było komfortowo, zainwestuj w dobre rolety zewnętrzne. Ich funkcje są dwie – po pierwsze ograniczają dopływ światła zewnętrznego, co oznacza niższe temperatury latem i brak dokuczliwych błysków z ulicznych latarni czy neonów. Po drugie, solidne żaluzje antywłamaniowe mogą chronić przed sforsowaniem okien i atakiem ze strony złodziei. Zawsze też rolety pozwalają na kontrolowanie tego, czy i kto zagląda do naszego domu z zewnątrz. Budują przyjemną, intymną atmosferę, w której wszyscy domownicy czują się po prostu wspaniale.

Nasze żaluzje antywłamaniowe są odpowiednie nie tylko dla domów i mieszkań. Świetnie sprawdzają się także jako element wyposażenia biur czy lokali handlowo-usługowych. Warto wspomnieć o tym, że przy ich doborze, a potem instalacji dokładamy starań, żeby idealnie odpasować osłony do charakteru budynku i dominującej kolorystyki elewacji. Chętnie pomożemy Ci w dobraniu rolet zewnętrznych w taki sposób, aby uświetniły one wygląd każdego budynku.

Znajdź idealne rolety zewnętrzne

Obszarem naszej codziennej działalności jest Łódź, Warszawa i okoliczne miejscowości – Skierniewice, Stryków, Zgierz. Mieliśmy okazję projektować i dostarczać żaluzje antywłamaniowe zarówno odbiorcom prywatnym, jak również firmom, w tym deweloperom budującym apartamenty premium. Jeżeli zależy Ci na podniesieniu standardu nieruchomości, unowocześnieniu obiektu, poprawieniu komfortu i bezpieczeństwa podczas korzystania z niego – skontaktuj się z nami.

Z przyjemnością przedstawimy Ci dostępne rozwiązania oraz pomożemy w znalezieniu najlepszych żaluzji antywłamaniowych. Z powodzeniem można skonfigurować je w taki sposób, aby współpracowały z całym systemem automatycznego sterowania, który obecnie znajduje się w większości nowoczesnych i inteligentnych domów.

Najlepsze rolety zewnętrzne? Znajdziesz je w IZOPLAST w Łodzi. Serdecznie zapraszamy do udanej współpracy.

Wybierz najlepsze rolety zewnętrzne
w Łodzi i okolicach

Chcesz poprawić komfort życia, poziom bezpieczeństwa oraz design nieruchomości? Czekają na Ciebie solidne rolety zewnętrzne doskonałe do lokali komercyjnych, biur, domów i mieszkań. Skontaktuj się, aby porozmawiać o szczegółach oferty i rozpocząć udaną współpracę z Izoplast. Obsługujemy inwestycje deweloperskie w Łodzi i okolicach.

Zdjęcie w tle
Zapraszamy

Nasze salony

Salon w Łodzi

ul. Strykowska 21
91-725 Łódź

Salon w Skierniewicach

ul. Prymasowska 19 b
96-100 Skierniewice

Salon w Grodzisku Maz.

ul. Orlicz-Dreszera 3
05-825 Kozery

Salon w Jeżowie

ul. Łowicka 58
95-047 Jeżów

Skontaktuj się z nami online lub odwieź jeden z naszych salonów

Zobacz pełny kontakt