NAJWIĘKSZY WPŁYW MA JAKOŚĆ

Montaż

DLACZEGO PRAWIDŁOWY MONTAŻ JEST TAK WAŻNY?

Montaż okien, drzwi, bram i rolet
– sprawnie i profesjonalnie

Czy wiesz, że parametry oraz właściwości użytkowe okien, drzwi, bram i innych podobnych elementów zależą nie tylko od producenta? Bardzo ważny jest również ich prawidłowy montaż. Jeśli więc chcesz, by wybrane przez Ciebie produkty należycie spełniały swoje funkcje, postaw na profesjonalne wsparcie w tym zakresie. IZOPLAST dysponuje własnymi ekipami fachowców, które sprawnie, bezpiecznie i skutecznie zamontują w Twoim domu wybrane elementy. Sprawdź!

SZCZELNIE I NA LATA

Dlaczego prawidłowy montaż
jest tak ważny?

Wydłużona gwarancja

Czy wiesz, że dzięki prawidłowemu montażowi i regularnym przeglądom możesz liczyć na pełną opiekę gwarancyjną producenta stolarki okiennej lub akcesoriów? Powierz montaż okien naszym specjalistom!

Poprawa właściwości

Stosowanie profesjonalnego (np. ciepłego) montażu gwarantuje poprawę właściwości uszczelniających i termoizolacyjnych. Specjalna wewnętrzna i zewnętrzna folia to dodatkowe warstwy chroniące przed wnikaniem wilgoci do wnętrza.

Brak mostków termicznych

Idealne przyleganie ram okiennych do murów budynków to gwarancja szczelności i sposób na pozbycie się mostków termicznych. Ciepły montaż jest obowiązkowy w przypadku stolarki energooszczędnej i pasywnej.

Szybki montaż

Profesjonaliści zamontują okna nie tylko solidnie i starannie, ale też szybko. Krótki czas potrzebny na wykonanie kompleksowych prac to ważny argument przemawiający za współpracą z Izoplast.

Bezpieczeństwo

Zlecenie profesjonalnego montażu ekipie wykonawczej to bezpieczeństwo. Nasza firma udziela gwarancji na usługi instalacyjne na 24 miesiące i na poszczególne elementy od 12 do nawet 60 miesięcy!

Idealne przygotowanie

Przygotowanie do montażu okien obejmuje pomiar i rozplanowanie prac. Nasi specjaliści zadbają o najmniejszy szczegół.

PRAWIDŁOWY MONTAŻ STOLARKI OTWOROWEJ

Ekspert uwzględnia przy tym takie czynniki jak

 • dokładność wykonania otworów i nadproży budynku
 • ustalone poziomy wylewek i parapetów
 • dobranie właściwych luzów dylatacyjnych stolarki okiennej
 • dobranie szerokości koniecznych do zastosowania systemowych rozwiązań montażowych

Dowiedz się więcej o usługach montażowych

Cenimy sobie udaną współpracę. Dlatego chętnie odpowiemy na każde pytanie i rzetelnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązania.

ZACZYNAMY OD POMIARU

Sprawdź jakie techniki
montażu stosujemy w Izoplast!

Prawidłowy montaż stolarki otworowej to kluczowy element zapewniający trwałość oraz bezproblemowe użytkowanie okien i drzwi przez wiele lat. Prawidłowy montaż rozpoczyna się od POMIARU. Nasz ekspert dokonuje dokładnych oględzin, mierzy wszystkie otwory okienne i drzwiowe oraz oblicza prawidłowe wymiary dla każdego produktu.

TECHNIKI MONTAŻU

Instalacja podstawowa

Okno mocowane jest na kotwach lub dyblach systemowych DECEUNINCK. Dzięki temu okno będzie właściwie zakotwiczone, nie zostanie wypchnięte nawet przez silny napór wiatru, a w przypadku okien o podwyższonej odporności na włamanie, odpowiednio zabezpieczone przed wyważeniem ramy.

Zastosowanie listwy montażowej lub ławy (przy oknie balkonowym):

 • usztywnia zamocowane okno, umożliwiając prawidłowe docieplenie okna oraz bezproblemowy montaż parapetu
 • zapewnia właściwe umiejscowienie okna w otworze

TECHNIKI MONTAŻU

Szczelny montaż

Technika spełnia wszystkie warunki montażu standardowego, czyli: okno mocowane na kotwach lub dyblach, listwę montażową lub ławę oraz podkładki poziomujące.

W IZOPLAST oferujemy wykonanie szczelnego montażu na dwa sposoby:

 • za pomocą taśm paroizolacyjnych i paroszczelnych
 • za pomocą płynnej membrany

Szczelny montaż zapobiega przedostaniu się wody do wnętrza budynku, zapewnia dokładne zabezpieczenie przed siłą wiatru, dzięki swojej elastyczności zapewnia lepszą szczelność w skrajnych temperaturach.

Warstwa taśmy lub płynnej membrany zabezpiecza środkową warstwę izolacyjną przed przenikaniem wilgoci z zewnątrz, dzięki czemu zachowa ona dłużej swoje właściwości termoizolacyjne.

TECHNIKI MONTAŻU

Szczelny montaż na
ciepłym parapecie

Doskonałym uzupełnieniem technologii ciepłego montażu jest zastosowanie ciepłego parapetu. Jest to specjalna wytłoczka z tworzywa sztucznego (twardego polistyrenu ekstrudowanego XPS lub styropianu technicznego EPS). Wytłoczki są dokładnie dopasowane do konkretnych profili okiennych, dzięki czemu zastępują listwę montażową lub ławę.

Zastosowanie ciepłego parapetu zapewnia:

 • znaczne zmniejszenie kosztów zużycia energii,
 • dwukrotne zmniejszenie straty ciepła,
 • likwidację mostków termicznych,
 • brak zawilgoceń,
 • poprawę jakości powietrza w pomieszczeniu,
 • szybki i łatwy montaż.

TECHNIKI MONTAŻU

Montaż za pomocą Ciepłej Belki Montażowej

Oferujemy również montaż za pomocą systemu Ciepłej Belki Montażowej (CBM) od Marbet Bausystem. 

Innowacyjność rozwiązania montażu stolarki otworowej w oparciu o segmentowe elementy z twardego polistyrenu EPS – Ciepłych Belek Montażowych (CBM) Marbet polega na poszerzeniu ościeża poprzez wykonanie szczelnej ramy nośnej z tych elementów na zasadzie „budowania z klocków”. Belki te wraz z uzupełniającymi je elementami montażowymi: belką podprogową (BP), podstawami pod parapety: wewnętrznym (PPW) i zewnętrznym (PPZ) oraz innymi elementami łączącymi dostępnymi powszechnie na rynku budowlanym jak kleje i pianki PU, łączniki montażowe oraz taśmy uszczelniające zapewniają szczelny i prosty w realizacji montaż dostępnych na rynku okien i drzwi.

Zastosowanie Ciepłej Belki Montażowej:

 • zapobiega powstawanie mostków termicznych,
 • zapewnia dodatkową termoizolację,
 • pozwala na uzyskanie znacznych oszczędności w kosztach utrzymania budynku.

Dobierzemy dla Ciebie najlepsze okna

Zdjęcie w tle
SPRAWDZONY SPRZĘT

Jakich maszyn używamy?

Hydrauliczny dźwig

Do montażu okien używamy hydraulicznych dźwigów samochodowych, które pozwalają nam sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić prace na wysokościach. Urządzenie o dużym zasięgu jest nieocenionym wsparciem dla naszych ekip i zdecydowanie przyspiesza tempo prac montażowych

Mini żuraw

Manipulatory to zgrabne urządzenia o dużej mocy, które dzięki swoim kompaktowym rozmiarom zmieszczą się niemal wszędzie. Korzystanie z nich pozwala na sprawny montaż i transport na krótkich odcinkach szklanych elementów, bez ryzyka ich uszkodzenia. Mini żurawie stosujemy wewnątrz i na zewnątrz, bo dzięki zasilaniu akumulatorowemu nie emitują szkodliwych spalin.

SIEDEM EKIP SPECJALISTÓW

Wykwalifikowani specjaliści

Usługodawców w zakresie montażu drzwi, okien, bram, rolet itp. nie brakuje. Problemem bywa jednak znalezienie prawdziwego fachowca, który wykona pracę rzetelnie i zgodnie ze standardami. Korzystając z usług IZOPLAST, nie musisz się jednak o to martwić.

Siedem ekip montażowych, każda o innej specjalizacji, to gwarancja prawidłowo zamontowanych elementów stolarki i nie tylko! Każdy z produktów, który kupujesz za pośrednictwem IZOPLAST, może być zamontowany przez naszych fachowców. To nie tylko pewność co do jego prawidłowego działania, ale również sposób na wydłużenie gwarancji na określone produkty.

TYLKO WYKWALIFIKOWANI MONTEŻY

Poznaj nasze ekipy montażowe

Wyspecjalizowany zespół, eksperci znający się na budownictwie na rynku wtórnym

Nasz zespół tworzy kilka ekip. Każda z nich ma odpowiednie przeszkolenie i kwalifikacje pozwalające na realizowanie prac montażowych w obiektach prywatnych, użyteczności publicznej, komercyjnych, biurowych i innych pochodzących z rynku wtórnego.

Ekipy zajmują się montażem, demontażem, obrabianiem w domach, blokach lub kamienicach. Montaże wykonują tradycyjnie, ale również za pomocą specjalistycznego sprzętu np. HDS, miniżuraw.

Dobierz okna do swojej nowej inwestycji

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie! Porozmawiaj z naszym doradcą.

OBSŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Kompleksowa obsługa klienta na każdym etapie zakupu produktów Izoplast

Budowa czy remont potrafią przytłoczyć. Wybór odpowiedniej stolarki/ślusarki jest wystarczająco trudny, dlatego nie ma sensu dodatkowo martwić się montażem.

Wybierając usługi IZOPLAST, możesz liczyć na kompleksową obsługę. Pomożemy Ci nie tylko wybrać właściwe okna, drzwi, bramy, rolety do Twojego projektu, ale również zdecydować o optymalnej technice montażu, a następnie przeprowadzimy prace montażowe. Kompleksowo pomożemy Ci z zamknąć stan surowy budynku, ponieważ oferujemy szeroki wybór stolarki otworowej!

ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

Gwarancja jakości produktów i usług spod znaku Izoplastu

Montaż wykonany przez IZOPLAST to przede wszystkim gwarancja prawidłowego działania, trwałości i bezproblemowego użytkowania wybranych elementów.

Rzetelnie przeprowadzony, metodyczny proces zapewnia najlepsze rezultaty. Wszystko rozpoczyna się od dokładnych pomiarów i dobrania określonych tolarancji zgodnie z przyjętą techniką montażową. Dzięki temu elementy są idealnie dopasowane, szczelne i wytrzymałe.

Gwarancja jakości produktów i usług spod znaku Izoplastu
Zapraszamy

Nasze salony

Salon w Łodzi

ul. Strykowska 21
91-725 Łódź

Salon w Skierniewicach

ul. Prymasowska 19 b
96-100 Skierniewice

Salon w Grodzisku Maz.

ul. Orlicz-Dreszera 3
05-825 Kozery

Salon w Jeżowie

ul. Łowicka 58
95-047 Jeżów

Skontaktuj się z nami online lub odwieź jeden z naszych salonów

Zobacz pełny kontakt