Zdjęcie w tle

RENOMOWANY PRODUKT

Akcesoria

UNIWERSALNY WYBÓR

Akcesoria okienne - zadbaj
o pełną funkcjonalność okien

Wybór właściwych okien to zaledwie początek. Jeśli chcesz cieszyć się codziennym komfortem i spokojem, warto poświęcić również chwilę czasu na dobór odpowiednich akcesoriów. Oferta IZOPLAST obejmuje bardzo szeroki wybór elementów uzupełniających do okien, a nasi fachowcy chętnie pomogą Ci podjąć trafne decyzje w tym zakresie. Zadbaj o wygodę użytkowania, trwałość, regulację dostępu światła czy powietrza. Sprawdź, co proponujemy!

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

Co wyróżnia akcesoria z Izoplast?

Wysoka jakość

Oferujemy wyłącznie akcesoria okienne renomowanych, sprawdzonych producentów.

Staranny dobór

Skorzystaj z pomocy fachowców IZOPLAST, aby dobrać akcesoria okienne, które ułatwią Twoje codzienne życie.

Funkcjonalność

Odkryj nowoczesne funkcje okien, o których prawdopodobnie nawet byś nie pomyślał.

Estetyka

Dobierz akcesoria okienne, które idealnie dopasują się do architektury budynku i stylu okien.

Zainteresował Cię nasz produkt?

Nasi doradcy udzielą Ci niezbędnych informacji. Zapraszamy do kontaktu

UNIWERSALNY WYBÓR

Klamki do okien

Klamki to nie tylko funkcjonalne uzupełnienie okien, ale również estetyczne detale, które mogą odmienić charakter pomieszczenia, Wybieraj spośród nowoczesnych rozwiązań marek takich jak Roto, Hoppe czy Medos.

Wśród proponowanych klamek okiennych znajdziesz wiele ciekawych wzorów oraz praktycznych rozwiązań. Dysponujemy klamkami standardowymi, a także z różnego rodzaju zabezpieczeniami – na kluczyk, na przycisk, chroniące przed sforsowaniem od zewnątrz itp.

GALERIA

Realizacje

Okucia okienne

Okucia okienne to elementy, które w największym stopniu wpływają na ich funkcjonalność. W naszej ofercie znajdziesz między innymi rewelacyjne okucia Roto NX.

Postaw na rozwiązania, które poprawią Twój komfort i bezpieczeństwo. Proponujemy okucia do okien odporne na włamanie, bardzo trwałe i estetyczne (np. z możliwością ukrycia zawiasów). Wybieraj również spośród szerokiej gamy rozwiązań dodatkowych, jak np. blokady, samozamykacze, hamulce sterowane klamką, wielostopniowe uchyły, zatrzaski balkonowe, automaty.

Moskitiery do okien

Możesz zapomnieć o owadach w domu, jeśli w oknach zamontujesz moskitiery. To najprostszy i najskuteczniejszy sposób na ochronę przed uciążliwym brzęczeniem, ugryzieniami czy zarazkami.

Dostępne w ofercie IZOPLAST moskitiery są montowane bezinwazyjnie, estetyczne, trwałe i uniwersalne – można je dopasować do każdego okna. Pomożemy Ci wybrać właściwe rozwiązanie!

Żaluzje okienne

Steruj dostępem światła do pomieszczeń, montując praktyczne żaluzje. Aluminiowe lamele o sterowanym kącie nachylenia pozwalają na precyzyjną regulację, chroniąc przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń i ciekawskimi spojrzeniami.

Dostępne w ofercie IZOPLAST żaluzje są trwałe, łatwe w utrzymaniu i wygodne w obsłudze. Mogą być montowane do każdego okna. Sprawdzą się również w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności.

Roletki materiałowe na okna

Roletki materiałowe to inny sposób na regulację dostępu światła do pomieszczeń. Wybieraj spośród rolet całkowicie zaciemniających, rozpraszających światło i pośrednich w bardzo szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Roletki materiałowe są montowane w świetle szyby, dzięki czemu nadają się do każdego okna i nie ograniczają możliwości jego użytkowania. Są wygodne w użytkowaniu, trwałe i wielofunkcyjne. Skontaktuj się, a pomożemy Ci wybrać właściwy wariant.

Nawiewniki do okien

Bardzo szczelne nowoczesne okna mogą niekiedy powodować problem z gromadzeniem się wilgoci we wnętrzach. Rozwiązaniem na niedostateczną wentylację są montowane w oknach nawiewniki.

To elementy, które nie wpływają na wychładzanie pomieszczeń, ale zapewniają stałą wymianę powietrza i odprowadzanie wilgoci. Zapytaj eksperta IZOPLAST o nawiewniki okienne i zadbaj o zdrowie oraz komfort w swoim domu.

Parapety okienne

W IZOPLAST do każdego okna dobierzesz również odpowiednie parapety zewnętrzne i wewnętrzne. Proponujemy szereg standardowych i niestandardowych rozwiązań, które spełnią każde oczekiwania.

W naszej ofercie znajdują się zewnętrzne parapety stalowe w wielu kolorach oraz wewnętrzne wykonywane m.in. z płyty MDF, z PCV i aglomarmuru oraz atrakcyjne nakładki renowacyjne.

Dobierz najlepsze akcesoria
do okien i drzwi w Izoplast

Interesują Cię markowe okucia, solidne klamki, niezawodne nawiewniki? W Izoplast mamy akcesoria, które zachwycają jakością oraz designem. Skontaktuj się z nami, zamów wycenę i ofertę dla swojej inwestycji. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy z Łodzi oraz okolic.

Zdjęcie w tle
Zapraszamy

Nasze salony

Salon w Łodzi

ul. Strykowska 21
91-725 Łódź

Salon w Skierniewicach

ul. Prymasowska 19 b
96-100 Skierniewice

Salon w Grodzisku Maz.

ul. Orlicz-Dreszera 3
05-825 Kozery

Salon w Jeżowie

ul. Łowicka 58
95-047 Jeżów

Skontaktuj się z nami online lub odwieź jeden z naszych salonów

Zobacz pełny kontakt