BOGATY WYBÓR

Okna tarasowe

SOLIDNE OKNA

Okna tarasowe
– eleganckie i szczelne

Szukasz okien tarasowych, które sprawdzą się w Twoim salonie? Do realizacji swojego projektu wybierz naszą stolarkę otworową. Produkty IZOPLAST odznaczają się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Pomimo tego, że przeszklenie jest duże, cała konstrukcja pozostaje stabilna i bardzo wytrzymała, prezentując się przy tym bardzo elegancko. Nawet w obliczu różnych zmian pogody czy czynników mechanicznych możesz być spokojny, że okno wytrzyma. Jest to zasługą odpowiednio dopasowanych okuć oraz zastosowanych wzmocnień. Dzięki niskiemu progowi okno typu HS stanowi idealne przejście między domem a ogrodem.

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

Co wyróżnia nasze okna?

Stabilna konstrukcja

Okna mogą mieć typowe i niestandardowe wymiary, zawsze są jednak stabilne i wytrzymałe mimo dużej wagi.

Polska jakość produkcji

Zamawiając okna u polskiego producenta, masz pewność jakości, zaangażowania w kompleksową obsługę i bogatego wyboru.

Różne warianty okien

Okna tarasowe są dostępne w kilku wersjach do wyboru – HST, PSK, Slide. Znajdź i zamów model idealny dla siebie.

Drzwi stalowe Wikęd - Estetyczny wygląd

Duże przeszklenia – dużo światła

Światło dzienne w nieskrępowany sposób wpada do wnętrza domu przez duże przeszklenia w efektownych ramach.

Okna odstawno-przesuwne
Slide

Jesteś w trakcie budowy domu i przyszedł moment, aby stan otwarty zamienić wreszcie na stan zamknięty? Potrzebujesz dobrych drzwi oraz okien – także tarasowych. Budowa zgodnie z aktualnymi trendami zakłada zapewnienie pomieszczeniom nieskrępowanego dostępu do światła dziennego, a to gwarantują drzwi typu Slide. W ten sposób domownicy mogą cieszyć się życiem, nauką, pracą i odpoczynkiem w przyjemnych warunkach.

Drzwi typu Slide co roku zyskują na popularności, skutecznie wypierając system PSK ze względu na znacznie lepszą trwałość oraz niezawodność. Wspaniale łączą dom z ogrodem, otwierając taras na zielone otoczenie i relaksujące widoki. Przez duże szklane tafle to wnętrza salonu wpada bardzo dużo naturalnego światła, co pozytywnie wpływa na samopoczucie domowników i buduje przyjemny nastrój.

Chcesz, by Twój dom płynnie przenikał się z otoczeniem?

Zdecyduj się na nowoczesne okna tarasowe.

PROFESJOANLNY SERWIS

Okna podnoszono
- przesuwne HS

Szukasz okien tarasowych, które sprawdzą się w Twoim salonie? Do realizacji swojego projektu wybierz naszą stolarkę otworową, a dokładniej okna podnoszono-przesuwne HS. Produkty IZOPLAST odznaczają się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Pomimo tego, że przeszklenie jest duże, cała konstrukcja pozostaje stabilna i bardzo wytrzymała, prezentując się przy tym bardzo elegancko. Nawet w obliczu różnych zmian pogody czy czynników mechanicznych możesz być spokojny, że okno HS wytrzyma. Jest to zasługą odpowiednio dopasowanych okuć oraz zastosowanych wzmocnień.

Dzięki niskiemu progowi okno typu HS stanowi idealne przejście między domem a ogrodem. To okna o dużej powierzchni, które – dzięki stabilnym, sztywnym profilom mogą utrzymać nawet sporo ważące tafle szkła. Masywne konstrukcje są przesuwne na szynach, co pozwala otwierać i zamykać okna przy minimalnym nakładzie siły.

Marzysz o domu pełnym naturalnego światła?

Z naszymi oknami osiągniesz taki efekt!

Zdjęcie w tle

Okna cienkoramowe
(Moreview / GreatVision)

Poznaj innowacyjne, modne i niezawodne okna cienkoramowe Moreview. System GreatVision to doskonała opcja dla inwestorów, którzy chcą zapewnić sobie jak najwięcej światła i w pełnym wymiarze podziwiać krajobraz na zewnątrz. Lekkie i wygodne w przesuwaniu skrzydła drzwiowe mają ukryte elementy konstrukcje konstrukcyjne w posadzce, suficie lub ścianach. Są więc estetyczne i świetnie wpisują się we współczesny design nowoczesny oraz minimalistyczny. Efekt można jeszcze wzmocnić za sprawą szklanych narożników. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że Moreview dosłownie pozwoli Ci „zobaczyć więcej”.

Chcesz, by Twój dom wyróżniał się na tle innych nieruchomości?

Osiągniesz to dzięki pięknym oknom tarasowym.

Zapraszamy

Nasze salony

Salon w Łodzi

ul. Strykowska 21
91-725 Łódź

Salon w Skierniewicach

ul. Prymasowska 19 b
96-100 Skierniewice

Salon w Grodzisku Maz.

ul. Orlicz-Dreszera 3
05-825 Kozery

Salon w Jeżowie

ul. Łowicka 58
95-047 Jeżów

Skontaktuj się z nami online lub odwieź jeden z naszych salonów

Zobacz pełny kontakt