Drzwi wejściowe to bardzo ważny element każdego budynku, stanowią one często wizytówkę naszego lokalu czy domu. Dobrze dobrane drzwi potrafią diametralnie zmienić wygląd zewnętrzny budynku sprawiając, że będzie on nowocześniejszy oraz bardziej otwarty na świat.

Aluminiowe drzwi zewnętrzne oparte na systemie Ponzio dostępne są w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie w kolorach palety RAL. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów jeśli chodzi o rodzaj drzwi, przeszklenia, rodzaje klamek, pochwytów czy rodzaj wypełnienia. Dzięki tak bogatej ofercie jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu produkt w pełni dostosowany do Państwa wymogów aranżacyjnych.

Bazując na panelach nowoczesnej oraz prężnie rozwijającej się firmy PANELDOOR, oferujemy w naszych drzwiach aluminiowych 3 typy wypełnienia:

  • wypełnienie szklane
  • wypełnienie wsadowe
  • wypełnienie nakładkowe

Panele wsadowe charakteryzują się widocznym
skrzydłem drzwiowym od strony wewnętrznej
i zewnętrznej. Dostępne są we wszystkich kolorach z palety RAL.

W panelach nakładkowych aluminiowa okładzina przykrywa
skrzydło drzwiowe i nadaje im nowoczesny wygląd.
Wypełnienia nakładkowe wykonywane są na bazie blach aluminiowych
oraz pianki poliuretanowej i dostępne są we wszystkich kolorach z palety RAL. Oferujemy jednostronne
oraz dwustronne wypełnienia.

Podsumowująć!

Drzwi aluminiowe charakteryzują się wysoką odpornością na różnego typu uszkodzenia, czyli mogą  być poddawane intensywnej eksploatacji w różnych warunkach, a jednocześnie nie wymagają takich zabiegów konserwacyjnych jakim poddaje się np. drzwi drewniane.

Dzięki wysokiej możliwości konfiguracji oraz szerokiej gamie akcesoriów można je więc stosować zarówno do nowoczesnych domów, biur, sklepów, szkół, szpitali, jak i w dużej mierze do klatek schodowych w budynkach wielorodzinnych.

Na specjalne życzenie klienta, istnieje możliwość pełnej konfiguracji wzoru na panelu oraz dostosowania pakietu szybowego pod swoje własne preferencje!

Aby lepiej zapoznać się z oferowanymi wypełnieniami firmy PANELDOOR, zachęcamy do pobrania katalogu oraz zapoznania się z Ich ofertą: