System adaptacyjny klasyczny

Przeznaczony do stosowania w modernizowanych budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeżu. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym dopasowanym do wyglądu budynku. Wszystkie elementy rolety dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

System adaptacyjny Owal

Przeznaczony do stosowania w modernizowanych budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeżu. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym dopasowanym do wyglądu budynku. Wszystkie elementy rolety dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Spełniając kolejne oczekiwania klientów o wysokich wymaganiach architektonicznych, poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań nasza firma oferuje system Owal. Dotychczas sprawdzona i niezawodna technika rolet zostaje połączona z elegancką i nowoczesną skrzynką oraz prowadnicą aluminiową o zaokrąglonym kształcie. Dzięki tej niezwykłej formie mają Państwo możliwość nadania każdej elewacji całkowicie indywidualny charakter.

System Integro

System do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża). Zapewnia on optymalne rozwiązanie projektantom i budowniczym. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy, czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice, mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien. Elementy podtynkowe systemu Integro nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, toteż nie naruszają bilansu energetycznego budynku. W systemie Integro istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji zwijanej zewnętrznie (lewoskrętnej).

W systemie Integro skrzynka rolety zostaje wbudowana pod istniejące nadproże. Czoło skrzynki rolety stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk lub klinkier), dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku, stanowiąc integralną część elewacji. Nowoczesna konstrukcja skrzynki Integro pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników. System Integro zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ, jako dodatkowe zamknięcie otworu, nie ingeruje w konstrukcję nadproża, okna i drzwi, a tym samym nie narusza ich właściwości izolacyjnych.

Integro to system możliwy do zastosowania również w istniejącym budownictwie w trakcie modernizacji lub przy wymianie okien. Elastyczność zastosowań tego systemu dodatkowo podkreśla fakt, że rolety Integro oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie do każdej elewacji.

W systemie Integro oferujemy również wersję z siatką przeciwinsektową, która w ciepłe dni, oprócz wymienionych wyżej zalet, umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.

System naokienny

  • skrzynka rolety nie jest widoczna od zewnątrz
  • prowadnice mogą być okleinowane w kolorze okna, dzięki czemu okno wciąż wygląda bardzo estetycznie
  • dostęp do rolety tylko od strony mieszkania, co poprawia funkcję zabezpieczającą
  • łatwy dostęp podczas konserwacji dzięki zastosowaniu szerokiej klapy rewizyjnej
  • zapewniona doskonała izolacja termiczna i akustyczna

Roleta + moskitiera

Zintegrowany system rolet zewnętrznych wraz z systemem Moskito zapewnia niezależną pracę rolety i siatki przeciwinsektowej

  • moskitiera rolowana
  • brak konieczności demontażu moskitiery na okres zimowy
  • estetyczne i nowoczesne rozwiązanie