POSTAW NA ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ W CAŁYM DOMU

Nowe bramy garażowe Novoferm ISO 70 Premium Plus doskonale chronią wnętrze przed wiatrem i niskimi temperaturami. Ocieplenie skutecznie zabezpiecza przed nadmiernym wychłodzeniem wnętrza garażu i przyległych do niego (zarówno w pionie, jak i w poziomie) pomieszczeń mieszkalnych – nawet zimą. Dzięki temu rozwiązaniu unikniesz strat ciepła, jednocześnie wpływając korzystnie na bilans cieplny całego budynku.

Na niniejszej stronie przedstawiamy bramy garażowe klasy premium z wyjątkowo skutecznym ociepleniem EXTRA PLUS.

Szukasz rozwiązania maksymalnie energooszczędnego, które gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe, w klasie jakości premium, a do tego jest niezwykle łatwe w użytkowaniu? Wybierz bramy garażowe segmentowe klasy premium o całkowitej grubości segmentu 67 mm od firmy Novoferm.

ZALETY

Duży wybór nowoczesnych, lakierowanych wykończeń w szerokiej palecie kolorystycznej
Jednolite wykończenie strony wewnętrznej płaszcza bramy o gładkiej fakturze i detalach (m.in. profilach i zawiasach) w kolorze bramy
Maksymalne bezpieczeństwo użytkownika dzięki obustronnemu zabezpieczeniu przed przytrzaśnięciem
Niezawodny system wykrywania przeszkód i osób w świetle bramy w postaci dodatkowych fotokomórek „Easy”
Płynny ruch bramy zapewniają podwójne rolki z łożyskami kulkowymi ze stali nierdzewnej i bardzo cichy napęd
Bramy do wyboru ze sprężynami naciągowymi lub skrętnymi
Bardzo łatwa obsługa dzięki napędom do bram współpracującym z systemami automatyki domowej

WYJĄTKOWO DOBRA IZOLACJA CIEPLNA I AKUSTYCZNA

Opatentowana konstrukcja segmentów z przegrodą termiczną i grubością całkowitą 67 mm, w połączeniu z ociepleniem twardą pianką PUR, gwarantuje wyjątkowe właściwości izolacji akustycznej i cieplnej.

Dodatkowe uszczelki między segmentami i podwójna uszczelka przypodłogowa w dolnej krawędzi płaszcza docieplają przegrodę, zmniejszając straty ciepła.

OKNA Z SZYBAMI DWUKOMOROWYMI

Bramy garażowe segmentowe ISO 70 Premium Plus dostępne są z przeszkleniami dwukomorowymi o bardzo dobrych właściwościach izolacyjnych i wysokiej przepuszczalności światła.

ZESTAW DOCIEPLAJĄCY OŚCIEŻNICĘ

Dostępny w ofercie wyposażenia dodatkowego system listew doszczelniających i docieplających gwarantuje jeszcze lepsze właściwości izolacyjne bram garażowych segmentowych Novoferm E®.

Zestaw ten montuje się wzdłuż słupów i poprzeczki ościeżnicy zainstalowanej za otworem w ścianie. To rozwiązanie zwiększa izolacyjność cieplną nawet o 15%*. Listwy doszczelniające z zatrzaskami są odpowiednie do wszystkich bram segmentowych Novoferm i wpływają na łatwość montażu. Zestaw docieplający ościeżnicę znacznie poprawia bilans cieplny całego budynku.

* Wartość zależy od wzoru i wymiarów bramy.

ENERGOOSZCZĘDNE NAPĘDY DO BRAM GARAŻOWYCH

Brama garażowa segmentowa ISO 70 Premium Plus jest niezwykle łatwa w obsłudze – zwłaszcza przy użyciu napędów Novoferm – NovoPort® i Novomatic 563 S. Wszystkie napędy do bram garażowych i akcesoria naszej produkcji (w tym listwy oświetleniowe) wyposażono w nowoczesne i energooszczędne lampy LED znakomicie doświetlające wnętrze. Zaletą napędów jest także fakt, że wiele modeli pobiera tylko 0,5 W w spoczynku.

JEDNOLITY I BARDZO ESTETYCZNY WYGLĄD STRONY WEWNĘTRZNEJ BRAMY

W przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku modeli bram, bramy segmentowe ISO 70 Premium Plus prezentują się niezwykle estetycznie także od wewnątrz.

Powierzchnie wewnętrzne bramy posiadają eleganckie wykończenie „Noblesse” o gładkiej fakturze. Płaszcz, zawiasy i profile są w jednolitym kolorze „bieli beskidzkiej” (zbliżonym do RAL 9016), co znacznie poprawia spójność estetyczną produktu. Wysokiej jakości podwójne rolki płaszcza bramy osadzono na łożyskach kulkowych ze stali nierdzewnej, co gwarantuje płynny ruch bramy.

SPRAWDZONE BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA I PRZECIWWŁAMANIOWE

Bramy garażowe segmentowe ISO 70 Premium Plus firmy Novoferm zapewniają najwyższe bezpieczeństwo użytkowania i odporność antywłamaniową. Bramy ISO 70 Premium Plus wyposażono w elektroniczne zabezpieczenie przeciwwyważeniowe i mechanizm z samoczynną blokadą – oba rozwiązania uzupełniają zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem palców (po obu stronach płaszcza bramy) oraz sprężyny skrętne z zabezpieczeniem przed opadnięciem bramy w razie ich pęknięcia. W ofercie dostępne są piloty zabezpieczone przed kopiowaniem sygnału za pomocą blokowych kodów zmiennych. Sygnał sterujący z pilota jest szyfrowany w standardzie 128-bitowym AES, gwarantując najwyższe bezpieczeństwo.

BRAMA GARAŻOWA W SYSTEMIE AUTOMATYKI DOMOWEJ

Gdy już poznamy zalety automatyki domowej, trudno jest nam obyć się bez niej. Stopniowa automatyzacja instalacji domowych zwiększa codzienny komfort mieszkańców i ich bezpieczeństwo. Powinno to w równym stopniu dotyczyć bram garażowych.

Można podłączyć bramę garażową segmentową Novoferm z napędem zgodnym z automatyką domową do jej istniejącego systemu. Technologia automatyki Novoferm jest kompatybilna z wszystkimi popularnymi systemami domów inteligentnych (m.in. Innogy, Homematic IP i Delta Dore), zaś jej funkcje można obsługiwać za pomocą smartfona.

Aplikacja ta umożliwia – w zależności od funkcji zainstalowanej automatyki domowej – sterowanie bramą garażową i oświetleniem napędu, sprawdzanie stanu otwarcia bramy, a także ustawienie bramy w położeniu wentylacyjnym.

FOTOKOMÓRKI BEZPIECZEŃSTWA – EASY

Fotokomórki zwiększają bezpieczeństwo użytkowania bramy garażowej – zwłaszcza, gdy sterujesz nią z oddali pilotem lub smartfonem. Nowe fotokomórki bezpieczeństwa od Novoferm są pożądanym uzupełnieniem automatyki każdej bramy garażowej – wykrywają przeszkody i osoby w jej świetle, przerywając natychmiast zamykanie bramy.

LISTWA OŚWIETLENIOWA LED

Źródła światła LED uatrakcyjnią wygląd bramy garażowej i estetykę całego domu. Diody LED są bardzo trwałe i dają jasne światło, zużywając niewiele prądu.