Brama segmentowa iso 20 posiada panele o grubości 20 mm i zapewnia dobrą izolacyjność cieplną i akustyczną (współczynnik izolacyjności cieplnej K = 1,0 W/m2K). Iso 20 może być montowana w nowo budowanych oraz w remontowanych garażach. Charakteryzuje się stabilnością i sztywnością podczas pracy, dzięki dwuściennym, cynkowanym ogniowo elementom stalowym. Różne opcje wykończeń pozwalają dopasować bramę do estetyki budynku, a możliwość szybkiego montażu, dzięki wstępnie zmontowanym elementom bramy, czyni ją niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. Bramę segmentową iso 20 można montować w garażach o szerokości od 2250 do 3000 mm.

Zalety bramy iso 20:

  • bardzo dobra relacja niemieckiej jakości do ceny
  • dobra izolacja cieplna i akustyczna
  • bezpieczeństwo: ochrona przed przytrzaśnięciem palców, zabezpieczony potrójny pakiet sprężyn naciągowych (w ościeżnicy pionowej) z podwójnymi linkami stalowymi
  • idealna do renowacji dzięki specjalnym wymiarom i małemu zapotrzebowaniu przestrzennemu.

Bramy iso 20 produkowane są w niemieckich fabrykach Novoferm, w których na każdym etapie produkcji ogromną wagę przykładamy do kwestii jakości. Dzięki takiemu podejściu bramy iso 20 są wytrzymałe, trwałe, dostosowane do indywidualnych potrzeb, łatwe w montażu, a przy tym atrakcyjne cenowo.

Nieustający rozwój produkcji, wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych oraz logistycznych pozwalają nam oferować Państwu optymalną ekonomicznie bramę: o dobrej jakości i atrakcyjnej ceniespełniającą normy jakości i bezpieczeństwa.

Segmentowa brama Novoferm iso 20 to ekonomiczne rozwiązanie gwarantujące dobrą izolacyjność cieplną i akustyczną (posiada panel o grubości 20 mm).

Dzięki rdzeniowi z twardej pianki poliuretanowej (o grubości 20 mm), niezawierającej węglowodorów chlorowanych (FCKW) minimalizuje straty ciepła, co przekłada się na oszczędność energii zużywanej np. na ogrzewanie garażu.

Zastosowanie pianki zapewnia również dobrą izolacje akustyczną, zarówno z zewnątrz, jak i na zewnątrz.

Brama iso 20 jest wyposażona w zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem palców – obejmujące zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną stronę bramy. Podnoszący bezpieczeństwo pakiet sprężyn naciągowych, z podwójnymi linkami stalowymi oraz kulkowymi rolkami prowadzącymi, umieszczony jest w ościeżnicy pionowej.

Jeśli chcesz wiedzieć czy, czy brama jest bezpieczna, sprawdź:

  • czy posiada certyfikat antywłamaniowy (np. WK2/RC2)
  • czy zamontowano zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem placów
  • w którym miejscu można zamontować fotokomórki (rekomendowane w świetle bramy)
  • jak rozwiązano kwestie zabezpieczenia przed przeszkodą
  • czy posiada zabezpieczenie przed opadnięciem płaszcza bramy, np. w sytuacji pęknięcia sprężyny

Segmentowe bramy garażowe Novoferm tworzymy z myślą o komforcie naszych klientów. Komfort to z jednej strony bezpieczeństwo gwarantowane zastosowaniem specjalnych elementów konstrukcyjnych, z drugiej – wygoda codziennego użytkowania. To właśnie dla Państwa wygody bramy iso 20 mogą być wyposażone w napędy Novoferm z prostym trybem programowania i wyposażeniem dodatkowym w postaci pilotów.