family 16 5 6 7 15 pieczeci

Biuro Jeżów

46 875 52 18

Salon Skierniewice

46 832 63 55

Salon Łódź

42 679 27 77

Formularz zapytania

Okna Extremo
Drzwi Gerda
Termoizolacje
Dodatki
Bramy garażowe
Promocje

Produkcja i montaż okien i drzwi PCV

Obecna oferta naszej firmy dotycząca okien PCV obejmuje 5 systemów. Mają one szerokie zastosowanie w różnych kategoriach cenowych i funkcjonalnych. Oferujemy zarówno nowatorskie, jak i sprawdzone od lat rozwiązania. Okna idealnie pasują do domów i mieszkań, biur, firm czy instytucji. 

Okna aluminiowe

Systemy profili aluminiowych charakteryzują się szerokim zastosowaniem w zabudowie zewnętrzej i wewnętrzej. Spełniają znakomicie swoje zadanie w tworzeniu ścianek działowych, wiatrołapów, drzwi wejściowych, fasad, zadaszeń, świetlików itp. 

Okna Łódź

Nasza oferta okien PCV jest w pierwszej kolejności skierowana do regionu łódzkiego. Biura Izoplastu mieszczą się w Łodzi, w Skierniewicach i w Jeżowie. Oferujemy wymianę okien w istniejących budynkach i montaż kompletnej stolarki w nowych domach. W ofercie posiadamy też drzwi, parapety, rolety i bramy. Firma Izoplast to wiarygodny parnter w biznesie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych. Zapewniamy fachowość i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi przedsięwzięciami, w których braliśmy udział.

Okna - Cennik

Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Przygotowujemy każdą ofertę, uwzględniając szczególne warunki i potrzeby klienta. Jeżeli interesują Państwa aktualne ceny okien, prosimy o telefon lub zapraszamy do salonów.

Aktualności

Zimowa promocja

 

Wielka ZIMOWA PROMOCJA !!

Tylko u nas przy zakupie energooszczędnych okien Eforte lub Eforte Trend otrzymasz stalowe drzwi zewnętrzne GRATIS!!

Renomowanej marki Wikęd! 

Okna w profilu eXtremo Eforte to najcieplejsze i najbardziej energooszczędne rozwiązanie dla Twojego domu i kieszeni... 

Okna Eforte to:

- bezołowiowy profil PVC

- dwie uszczelki przylgowe i dodatkowe dwie uszczelki doszczelniające

- wysoka przylga w skrzydle

- ciepłe ramki międzyszybowe

- wzmocnione rowki okuciowe

- wzmocnienia zamknięte

- możliwość zastosowania nowoczesnych termowzmocnień dodatkowo polepszających parametry okien oraz zmniejszających ich ciężar.

 

Tylko w zimowej promocji decydując się na pasywne okna EFORTE otrzymasz zewnętrzne drzwi stalowe GRATIS - sam wybierz, które chcesz mieć: http://wiked.pl/katalogi/katalogdrzwi.pdf

Zapraszamy do naszych salonów w Łodzi, Jeżowie i Skierniewicach, gdzie mogą Państwo obejrzeć nasze produkty.

WIKED 2

Regulamin promocji dostępny tutaj.

 

 

Czytaj więcej o aktualnych promocjach