family 16 5 6 7 15 pieczeci

Biuro Jeżów

46 875 52 18

Salon Skierniewice

46 832 63 55

Salon Łódź

42 679 27 77

Formularz zapytania

Okna Extremo
Drzwi Gerda
Termoizolacje
Dodatki
Bramy garażowe
Promocje

Produkcja i montaż okien i drzwi PCV

Obecna oferta naszej firmy dotycząca okien PCV obejmuje 5 systemów. Mają one szerokie zastosowanie w różnych kategoriach cenowych i funkcjonalnych. Oferujemy zarówno nowatorskie, jak i sprawdzone od lat rozwiązania. Okna idealnie pasują do domów i mieszkań, biur, firm czy instytucji. 

Okna aluminiowe

Systemy profili aluminiowych charakteryzują się szerokim zastosowaniem w zabudowie zewnętrzej i wewnętrzej. Spełniają znakomicie swoje zadanie w tworzeniu ścianek działowych, wiatrołapów, drzwi wejściowych, fasad, zadaszeń, świetlików itp. 

Okna Łódź

Nasza oferta okien PCV jest w pierwszej kolejności skierowana do regionu łódzkiego. Biura Izoplastu mieszczą się w Łodzi, w Skierniewicach, Jeżowie oraz w Kozerach koło Grodziska Mazowieckiego. Oferujemy wymianę okien w istniejących budynkach i montaż kompletnej stolarki w nowych domach. W ofercie posiadamy też drzwi, parapety, rolety i bramy. Firma Izoplast to wiarygodny parnter w biznesie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych. Zapewniamy fachowość i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi przedsięwzięciami, w których braliśmy udział.

Okna - Cennik

Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Przygotowujemy każdą ofertę, uwzględniając szczególne warunki i potrzeby klienta. Jeżeli interesują Państwa aktualne ceny okien, prosimy o telefon lub zapraszamy do salonów.

Aktualności

Wiosenne rabaty cenowe!

 

Wiosenna promocja!

Dla wszystkich, którzy nie zdążyli skorzystać z naszej zimowej promocji mamy dobrą wiadomość - przedłużamy naszą akcję rabatową! 

Okna Extremo tańsze nawet o 48% ! 

Bezołowiowe, z czystego PCV, funkcjonalne i z gwarancją nawet do 25lat - extremalnie ciepłe okna Extremo.

Przypominamy, że tylko u nas 35 kolorów okien w jednej cenie!

Posiadamy własnne, profesjonalne ekipy montażowe wyspecjalizowane w montażu zarówno okien jak i drzwi, bram garażowych oraz rolet zewnętrznych.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami lub do odwiedzenia naszych salonów firmowych w Łodzi, Jeżowie, Skierniewicach i Grodzisku Mazowieckim.

okna-promocja

Regulamin promocji dostępny tutaj.

 
 

 

Czytaj więcej o aktualnych promocjach